Каталог

Vitomax Gold інсектоакарицидні краплі на холку для великих собак

 • Vitomax Gold інсектоакарицидні краплі на холку для великих собак
Стати партнером
Арт.: ВСКС-1000 Отримати прайс
 • Опис

  Vitomax Gold - антипаразитарні краплі для великих собак

  Розробка «Вітомакс» серії «Голд» - унікальна комбінація акарицидних-інсектицидних компонентів для захисту від паразитів собак великих порід. Тривалість ефекту від крапель забезпечує діючий інгредієнт - фентіон.

  Основне призначення кошти - захист домашніх вихованців від ектопаразитів (кліщів, шерстоедов, бліх, включаючи котячих, і вошей). Колір рідини варіюється від коричнево-червоного до жовтуватого. Після нанесення масляниста суспензія швидко проникає крізь поверхню шкірного покриву в кров.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування пипетка - 5 шт. упаковка - 50 шт
 • Склад

  В 1 мл суспензії міститься:

  - 200 мг основного компонента (фентіон);

  - речовини для кращого проникнення (гліцерин, ізопропанол і 1,2-пропіленгліколь)

  - медико-біологічні властивості крапель аналогічні інсектицидною, ATCvet QP53, ектопаразітіцідним, репеллентарним (QP53AF07).

  - фентіон є інсектицидну з'єднання тіофосфорорганіческой групи. Принцип дії крапель полягає в блокуванні в синапсах ЦНС паразитує організму ферментів ацетилхолінестерази.

  Зовнішнє застосування виключає проблему зіткнення фентіон з гематоенцефалічний бар'єр вихованця. Загибель паразитів відбувається після потрапляння чинного компонента з кров'ю собаки в організм паразита.

  Показати всі складові
 • Показання

  Призначення і дозування


  Краплі зовнішнього застосування створені для запобігання і лікування ектопаразитарних захворювань особин великих порід. Речовина захищає вихованця від зараження котячими блохами сімейства Pulicidae, кліщами (включаючи іксодових видів), кровососущими вошами і шерстоедамі.


  До переваг серії «Голд» відносять:


  - відсутність резистентності (звикання паразитів) до компонентів;


  - тривалий відлякування комарів (3-4 дні з моменту нанесення);


  - короткий «карантинний» період (після 4-х годин дозволені прогулянки і купання).


  Застосовується засіб тільки зовнішньо. Відрізавши ножицями звужений край піпетки з препаратом, суспензію точково наносять на холку і хребет тварини.


  Виробником встановлено наступна дозування:


  - Великим вихованцям вагою 30-50 кг призначають 2 дози по 1 мл.


  - Для обробки собак важче 50 кг потрібно 3 флакона.


  - Захист від паразитарних організмів триває протягом 30 днів (місяця). Повторно застосовують краплі Vitomax серії «Голд» через 21-28 діб.


  Що потрібно знати перед застосуванням?


  Краплі протипоказані тваринам:


  - з підвищеною чутливістю (алергією) на компоненти препарату;


  - вагітним;


  - молодим (цуценятам молодше 4-х місяців);


  - ослабленим або хворим вихованцям.


  У собак з особливою чутливістю до лікарських речовин після нанесення крапель може проявитися хвилювання і підвищитися ступінь слиновиділення. Ці ознаки швидко і спонтанно зникають, без втручання ззовні.


  Про сильної алергічної реакції сигналізують почервоніння і висипання на дермі, а також свербіж. У таких випадках проводять симптоматичне лікування. Приймають антидот - м-холіноблокатори (сульфат атропіну).


  Важливо! При використанні крапель потрібне дотримання норм роботи з ветпрепаратами і правил загальної гігієни (після обробки собаки руки добре миють з милом). Тактильний контакт з твариною дозволено лише після закінчення 3-х діб.


  Краплі випускаються в полімерних флаконах-піпетках або ампулах-крапельницях об'ємом 1 мл і картонній коробці з інструкціями

  Показати всі показання