Каталог

Vitomax спрей протипаразитарний для собак

 • Vitomax спрей протипаразитарний для собак
Стати партнером
Арт.: 500400 Отримати прайс
 • Опис

  Профілактика і лікування котів при ектопаразитозах спричинюваних ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), іксодовими та паразитоформними кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) і вошами, малофагами на імагінальній та личинковій стадіях розвитку.
  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування 100 мл
 • Склад

  100 мл препарату містить діючу речовину:
  пропоксур – 300 мг.
  Допоміжні речовини: ефірна олія цитронели, ефірна олія лимону, пропіленгліколь-400, гліцерин, спирт ізопропіловий.
  Показати всі складові
 • Показання

  Дозування
  Перед застосуванням балон струшують і, натискуючи на розпилювальну головку балона, направляють струмінь спрею з відстані 10-20 см на тулуб тварини проти росту шерсті протягом декількох секунд, зволожуючи шерсть і шкіру. Прикриваючи очі тварини, обробляють вушні раковини і грудину, кінчиками пальців препарат наносять навколо очей і носу, далі обробляють шию, кінцівки, живіт і хвіст.
  Обробку тварин проводять на відкритому просторі або у добре вентильованих приміщеннях. Для попередження злизування препарату щелепи тварин фіксують петлею або на шию вдягають «захисний комірець».
  Повторні обробки проводять за показами , але не частіше 1-2 разів на тиждень.
  Протипоказання
  Не застосовувати тваринам віком молодше 6 тижнів. Не застосовувати старим, хворим і виснаженим тваринам, тваринам із підвищеною чутливістю до пропоксуру.
  Не рекомендується використовувати самкам під час вагітності та лактації.
  Зберігання
  Зберігати препарат окремо від харчових продуктів та кормів, в сухому, недоступному для дітей та тварин місці при температури від 0 до 25 оС.
  Показати всі показання