Каталог

Поливитаминный комплекс Nature для кошек с водорослями

 • Поливитаминный комплекс Nature для кошек с водорослями
 • Поливитаминный комплекс Nature для кошек с водорослями
Стати партнером
Арт.: 201470 Отримати прайс
 • Опис

  Кожному власнику домашнього вихованця відомо - кішка буде здоровою, грайливою, повноцінно розвиненою, якщо в її раціоні присутні всі необхідні мінерали і вітаміни. Досягти такого балансу за допомогою звичайної домашньої їжі або навіть спеціально розроблених кормів практично неможливо. Організм тварини також не здатний виробляти життєво важливі компоненти самостійно. Вихід один - доповнити раціон тварини комплексом вітамін.

  Полівітамінний комплекс Nature з водоростями для кішок включає ідеально збалансований склад вітамінів і мінеральних речовин, обов'язкових для правильного розвитку улюбленця і підтримки його організму в здоровому стані. Для отримання ефективного результату застосовуйте добавку відповідно до рекомендацій виробника.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування 10 банок в упаковке по 50г (100 таблеток)
 • Склад

  У складі комплексу рослинні і тваринні білки, пивні дріжджі, часник, вітаміни (групи В, А, Е, С, D3), знежирене сухе молоко, сафлорова олія, глюкоза, фосфор, калій, стеарат кальцію, DL-меланін, ячмінно-солодовий екстракт.

  Продукт поставляється в упаковці по 10 банок (50 гр / 100 таблеток комплексу в кожній). Годен і може бути використаний 18 місяців з дня виробництва

  Показати всі складові
 • Показання

  Застосування мультивитаминного кошти рекомендується з метою:

  - запобігання дефіциту вітамінів, мінералів у котів;

  - зміцнення імунітету;

  - попередження виникнення хвороб дихальної системи;

  - оптимізація роботи репродуктивних органів;

  - поліпшення стану шерсті і шкірного покриву.

  Застосовувати курсами тривалістю 14-30 днів. При необхідності корекції дозування проконсультуватися з фахівцем.

  Дозування: розрахуйте дозу препарату для кожного вихованця окремо. На 4 кг ваги використовуйте 1 таблетку комплексу. Ослабленим вагітним, годуючим кішкам денну дозу збільшують удвічі.

  Показати всі показання