Каталог

Sempero для великих порід собак 25-50кг

 • Sempero для великих порід собак 25-50кг
Стати партнером
Арт.: 400101 Отримати прайс
 • Опис

  Інсектіцідноакаріцідний препарат Sempero призначений для собак великих (вагою 25-50 кг) порід. Краплі надійно захищають домашніх улюбленців від ектопаразитів всіх фаз розвитку: личинок комах, дорослих котячих бліх, вошей, москітів, шерстоедов і кліщів - підшкірних (Demodecosis, Sarcoptoses), вушних (Otodectes cynotis) і іксодових.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування пипетка - 3 шт. упаковка - 25 шт
 • Склад

  Фармакологічні властивості і дозування


  Інноваційний речовина фентіон робить сильний інсектоакарицидної дію на паразитуючих комах, що викликають захворювання у собак. S-метопрен - компонент, який використовується для поширення захисту на середовище проживання вихованця (будинок). 100% безпечний і сильний репелент призводить до загибелі дорослих особин паразитів і їх личинок протягом місяця.


  Залежно від ваги тварини встановлена ​​наступна дозування:

  - 10-25 кг - 1 флакон об'ємом 1 мл;

  - 25-50 кг - 2 ампули (2 мл);

  - Понад 50 кг - 3 піпетки (3 мл).

  Після обробки домашнього улюбленця захист від ектопаразитів триває 30 днів. Через 4 тижні можлива повторна процедура в профілактичних цілях.

  особливості застосування

  Обламавши (відрізавши ножицями) кінчик піпетки з краплями за вказаною на флаконі лінії, суспензію точково наносять на холку і область вздовж хребта вихованця. При зовнішньому застосуванні суспензією обробляють тільки шкіру, акуратно розсовуючи шерсть.

  В процесі слід дотримуватися правил роботи з ветпрепаратами і виконувати вимоги особистої гігієни (мити руки з милом при обробці без рукавичок). Після закінчення процедури заборонений тактильний контакт з твариною протягом 3-х діб.


  Засіб протипоказано деяким тваринам:

  - собакам, чутливим до діючих компонентів;

  - вагітним тваринам;

  - виснаженим, ослабленим і хворим псам;

  - цуценятам до 16 тижнів і дрібним породам вагою до 3-х кг.

  Після Антипаразитні процедури у тварин може посилитися слиновиділення і почуття тривоги. Однак ці явища швидко мимовільно проходять без шкоди здоров'ю вихованця.

  Алергічні ускладнення проявляються у вигляді свербежу, почервоніння і висипань. Реакцію лікують симптоматично - використовують антидот (сульфат атропіну).

  Виробник випускає суспензію в полімерних ємностях (флаконах-піпетках або ампулах-крапельницях) обсягом 1 мл кожна. Бульбашки також упаковані в картонну коробку. На ній зазначена інформація про препарат (склад, призначення та дозування).

  Показати всі складові
 • Показання

  Призначення препарату - лікування і проведення профілактичних заходів щодо захисту великих собак від:

  - паразитарних хвороб крові, включаючи піроплазмоз;

  - алергічного дерматиту, викликаного укусами бліх;

  - лейшманіозу;

  - шкірних хвороб, викликаних кліщами;

  - дирофіляріозу.

  До переваг крапель відносять:

  - відсутність резистентності паразитів по відношенню до препарату;

  - висока вологостійкість, що дозволяє купати собаку без зниження ефективності суспензії;

  - гарантія захисту вихованця на термін 30 діб;

  - простота і практичність застосування інсектициду;

  - швидкість проникнення діючих речовин у кров і прояви результату (через 4 години після обробки паразити починають гинути).

  До складу засобу входить аналог ювенільного гормону комах - S-метопрен і органотіофосфатний інсектицид - фентіон. Допоміжні компоненти - ізопропанол, гліцерин і пропіленгліколь.

  Показати всі показання