Каталог

Противоаллергенный комплекс для собак

 • Противоаллергенный комплекс для собак
 • Противоаллергенный комплекс для собак
Стати партнером
Арт.: 200121 Отримати прайс
 • Опис

  Vitomax "Протівоаллергенний комплекс для собак" є високоенергетичним білковим продуктом, при виробництві якого в складі продукту використовуються рослинні екстракти. Вітамінний комплекс абсолютно натуральний, не містить штучних консервантів, смакових добавок і барвників. Виготовлений з відбірної сировини вищої якості. bold "> Vitomax" Протівоаллергенний комплекс для собак "має збалансований вітамінно-мінеральний склад.

  Завдяки вмісту очищеної кормової сірки, циклоспорину, жирних кислот (омега 3,6), екстракту рослин сухоцвіту, череди, деревію, чистотілу і коренів лопуха, добавка має виражену протиалергічну дію і усуває симптоми свербежу, подряпин, плям на шкірі тварини і інших алергічних реакцій. Позитивно діє на трофіку шкіри, волосяного покриву, тонізує нервову систему. Тварина стає спокійним і врівноваженим.

  Науковий і практичний підхід до розробки вітаміновVitomax "Протівоаллергенний комплекс для собак" дає чудовий результат і повністю відповідає фізіологічним потребам тварини. Завдяки натуральним інгредієнтам найвищої якості, собаки їдять його із задоволенням.

  Продукт повністю знежирений, тому не прогоркает і не окислюється

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування 240 гр. 120 таблеток 1000 гр. 500 таблеток 2000 гр. 1000 таблеток
 • Склад

  Основний склад:

  Сирий протеїн 40%

  Сирий жир 0,7-1,0%

  Вологість 6,0-7,0%


  мінерали:

  Кальцій 468 мг

  фосфор 556мг

  цинк 1 мг

  магній 101мг

  сірка 5000мг


  вітаміни:

  Вітамін Е 370мг

  Вітамін С 770 мг

  Вітамін В1 120 мкг

  Вітамін В2 700 мкг

  Вітамін В6 120 мкг

  Вітамін РР 480 мкг

  Ніацинамід 150 мг

  Біотин 5000 мкг

  Показати всі складові
 • Показання

  Вітаміни Vitomax "Протівоаллергенний комплекс для собак" застосовуються для зниження схильності до алергічних захворювань, при проявах алергічних реакцій - свербіж, висип, непереносимість харчових компонентів, реакції на різні побутові та лікарські подразники, підвищену чутливість шкіри. Також для стимулювання обміну речовин та імунної системи, поліпшення апетиту, поліпшення роботи печінки.

  Показати всі показання