Каталог

Поливитаминный комплекс для собак с водорослями

 • Поливитаминный комплекс для собак с водорослями
 • Поливитаминный комплекс для собак с водорослями
Стати партнером
Арт.: 201517 Отримати прайс
 • Опис

  Дорослі пси, а також маленькі цуценята завжди вимагають збалансованого харчування. Власники собак напевно знають, що собачим організмом виробляються не всі корисні ферменти - відсутні потрібно давати вихованцеві як корм, харчові добавки.

  Оскільки навіть елітні корми мають недостатньо збалансованим складом, рішенням проблеми стане полівітамінний комплекс Vitomax. Препарат з водоростями містить вітаміни груп А, В, С, Е, мінерали, сухе знежирене молоко. У такому вигляді потрібні речовини легко засвоюються. Препарат має слабо виражений запах, завдяки чому тварини не відмовляються від нього.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування 10 банок в упаковке по 100г (100 таблеток)
 • Склад

  У складі комплексу рослинні і тваринні білки, пивні дріжджі, часник, вітаміни (групи В, А, Е, С, D3), знежирене сухе молоко, сафлорова олія, глюкоза, фосфор, калій, стеарат кальцію, DL-меланін, ячмінно-солодовий екстракт.

  Продукт поставляється в упаковці по 10 банок (50 гр / 100 таблеток комплексу в кожній). Годен і може бути використаний 18 місяців з дня виробництва

  Показати всі складові
 • Показання

  Показання

  Вітамінні курси часто призначають для профілактики. Регулярне прийняття таблеток сприяє зміцненню вовни, загоєнню шкірних покривів. Також комплекс налагоджує обмінні процеси, насичує органи. Корисні ферменти збуджують апетит, навіть коли він практично втрачений.

  Особливо рекомендується вітамінне лікування, коли спостерігається:

  - поганий імунітет;

  - знижені репродуктивні функції;

  - захворювання дихальної системи;

  - недолік ваги;

  - вітамінно-мінеральна недостатність.

  Тому завжди важливо стежити за самопочуттям улюбленця, вчасно показувати його ветеринару. У вихованця випадає шерсть? Він стає млявим, втрачає інтерес до їжі або прогулянкам? Це ознака ослабленого організму, що вимагає втручання.

  Застосування

  Повноцінний курс лікування становить 14-30 днів. Добова норма - 1 таблетка / 2 кг ваги. Дозування подвоюється для вагітних, слабких і хворих тварин. Якщо стан вкрай ослаблене, терапію можна повторити, проконсультувавшись у лікаря.

  Баночка має обсяг 50 м Зберігати її рекомендується подалі від дітей, в темному недоступному місці. Розташування поблизу продуктів харчування неприпустимо. Термін зберігання - 18 місяців з дати виробництва.

  Показати всі показання