Каталог

Ошейник Vitomax Gold от блох и клещей, 35см

 • Ошейник Vitomax Gold от блох и клещей, 35см
 • Ошейник Vitomax Gold от блох и клещей, 35см
Стати партнером
Арт.: ВСНК-0350 Отримати прайс
 • Опис

  Якщо у вашої кішки завелися блохи або інші шкідники, найшвидший спосіб позбутися від паразитів - нашийник Vitomax Gold. Модель золотистого кольору виглядає неймовірно стильно, тому стане також симпатичним прикрасою.

  Виріб завдовжки 35 см має надійну пряжку-зажим, що забезпечує правильну фіксацію. Рекомендується для котів віком більше 12 тижнів. Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва за умови зберігання в запечатаній оригінальній упаковці.

  властивості

  Аксесуар володіє сильними інсектоакарицидними властивостями по відношенню до паразитам всіх форм розвитку:

  - блохам;

  - кліщів;

  - волосоїдів;

  - вошам.

  Вплив виявляється навіть на іксодових / саркоптоідних кліщів. Захист забезпечується близько 5 місяців.

  Виріб добре відлякує комах. Наприклад, комарів. Вони будуть гинути при найменшому контакті з шерстю тварини, ще до укусу. Для самих котів стрічка абсолютно безпечна і гіпоалергенна.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування 20шт/лот.
 • Склад

  Основними діючими речовинами є:

  - фіпроніл

   - альфа-циперметрин.

  Фіпроніл відомий м'яким впливом на котячий організм - фермент ніяк не впливає на нервову систему ссавців, хоча відмінно блокує життєдіяльність ектопаразитів. Контактуючи зі шкірою домашнього вихованця, даний фермент кумуліруєт в епідермісі, волосяних цибулинах, залозах. Це дозволяє йому запобігати укуси будь-яких паразитів.

  Альфа-циперметрин володіє сильними репеллентних властивостями. Цей синтетичний піретроїди широкого спектру дії блокує всі виникаючі нервові імпульси, чому викликає параліч у ектопаразитів, що призводить до їх масової загибелі. Сам елемент дуже швидко виводиться з котячого організму, що не накопичуючись в тканинах.

  Спосіб дії описаних складових простий - поступово речовини, які містить стрічка, виділяються на шерсть.

  Показати всі складові
 • Показання

  Аксесуар використовується для:

  - боротьби з ектопаразитами;

  - лікування алергічного блошиного дерматиту;

  - профілактики.

  Він ефективний також проти німф кліщів. Дія проти будь-яких шкідників цього виду починається через 48 годин. Вплив на бліх аксесуар надає вже через кілька годин шкарпетки.

  Застосування

  Модель Vitomax Gold потрібно закріпити на шиї вихованця так, щоб між ними залишався простір (приблизно 3 см). Це оптимальна посадка - ніщо не буде ускладнювати дихання, натирати шкіру. Занадто вільна посадка небажана - тварина може скинути «незрозумілий предмет».

  Спроби позбутися від нашийника кіт все одно зробить, тому краще спочатку наглядати за ним, поки він звикне до нововведення.

  Одягнувши стрічку, протягніть її через петельку, після чого закріпіть пряжкою. Виступаючий край краще обрізати, залишивши приблизно 2 см.

  Протипоказання

  Від використання нашийника краще відмовитися, якщо:

  - ви хочете лікувати їм кошеня (вихованець повинен бути старше 12-тижневого віку);

  - кіт хворий, чимось сильно ослаблений;

  - кішка вагітна або годує кошенят;

  - тварина має індивідуальну непереносимість, підвищену чутливість до діючих речовин.

  Якщо при носінні вироби ваш улюбленець поводиться дивно, став неспокійним або навпаки надто млявим, рекомендується зняти стрічку.

  Показати всі показання

Дивляться також