Каталог

Капли Sempero от блох и клещей

 • Капли Sempero от блох и клещей
Стати партнером
Арт.: 400052 Отримати прайс
 • Опис

  Інсектоакарицидні котячі краплі - якісне сучасний засіб, який ефективно справляється з ектопаразитами на будь-якій стадії їх розвитку. Воно діє на основі двох дезінфікуючих речовин - фентіон і S-метопрен. Дана комбінація забезпечує тварині максимально «м'яке» лікування.

  Фентіон характеризується сильним інсектоакарицидної дією на комах та інших переносників захворювань, але абсолютно безпечний для кішок в концентрації, передбаченої препаратом Sempero.

  S-метопрен - високоякісний репелент, здатний знищити дорослих особин, а також личинок паразитів. Спектр дії охоплює не тільки тіло кішки - знищені будуть усі комахи, які просто знаходяться в будинку.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування пипетка - 3 шт. упаковка - 25 шт
 • Склад

  Основні діючі речовини крапель від кліщів і бліх Sempero:

  - фентіон (Fenthion)

  - S-метопрен (S-Methoprene)

  Допоміжні речовини: Пропіленгліколь, ізопропіловий спирт, гліцерин.

   Фентіон - речовина нового покоління. Має виражену інсектоакарицидної дію відносно комах, паразитуючих на собаках, включаючи кліщів, бліх, вошей, комарів.

  S-метопрен - унікальне і безпечну речовину, яка не тільки захистить ваше тварина, а й подбає про ваш будинок в місцях проживання тварини. Сильний репелент вбиває як дорослі особини так і личинки кліщів, бліх, вошей і комарів протягом 30 діб.

  Показати всі складові
 • Показання

  Препарат Sempero рекомендований, коли кішка страждає від:

  - кліщів (іксодових, вушних, підшкірних);

  - бліх;

  - вошей, волосоїдів;

  - комарів, москітів.

  Також засіб допомагає в лікуванні і профілактиці таких захворювань, як:

  - піропламоз;

  - дирофіляріоз;

  - лейшманіоз;

  - алергічний блошиний дерматит.

  Ефективність крапель полягає в хорошій вологостійкості - якщо спокутувати вихованця, дія препарату не припиниться.


  Засіб починає діяти вже через 4 години після нанесення. Термін його дії становить близько 30 діб. Даний інсектицид не викликає звикання, тому успішне лікування гарантовано.

  Правила застосування

  Sempero випускається у вигляді ампул-крапельниць і флаконів-піпет. Вам потрібно акуратно надломити кінчик ампули або відрізати його по вказаній лінії, якщо це піпетка.

  Препарат застосовується зовнішньо, тобто прямо на шкіру кота. Розведіть шерсть на загривку, потім нанесіть краплі. Використовувати потрібно одну піпетку за раз. Через 4 тижні рекомендується повторити цю процедуру. Повторна обробка аналогічна - 0,5 мл препарату.

  Здійснюючи процедуру, суворо дотримуйтесь правил гігієни. Препарати ветеринарного призначення вимагають особливої ​​акуратності. Після обробки тварини добре вимийте руки з милом.

  Після процедури три доби забороняється гладити кішку. Бажано захистити від неї маленьких дітей.

  Протипоказання

   Від крапель варто відмовитися, коли:

  - вихованцеві менше 6 місяців;

  - вага кішки становить менше 2 кг;

  - у кішки період вагітності, лактації;

  - тварина хворіє, ослаблене після хвороби.

   Не рекомендується застосовувати препарат, коли виявлена ​​підвищена чутливість до фентіон. Індивідуальна непереносимість зазвичай проявляється активним слиновиділення, неспокійною поведінкою. Симптоми проходять мимовільно після відміни препарату або через деякий час, коли лікувальний процес завершиться.

  Алергічне ускладнення характеризується висипаннями, почервоніння. Тварина постійно відчуває свербіння, через що може розчісувати себе до крові. Така ситуація вимагає негайного втручання - симптоматичної терапії. Як антидот зазвичай використовують атропіну сульфат.

  При виникненні труднощів з відходом обов'язково покажіть кішку ветеринара для отримання подальших рекомендацій. Також слід звернутися до фахівця, якщо тварина втратила апетит при лікуванні, незвично поводиться. Це може бути ознаками індивідуальної непереносимості препарату, тому потрібен нагляд ветеринара і, можливо, інше лікування.

  Показати всі показання