Каталог

Капли на холку Vitomax Platinum 4кг

 • Капли на холку Vitomax Platinum 4кг
Стати партнером
Арт.: 500100 Отримати прайс
 • Опис

  Зовнішні антипаразитарні краплі Вітомакс «Платинум» для котів.

  Ветеринарні краплі серії Platinum бренду Vitomax призначені котам з вагою понад 4 кг. Наносяться точково на шкіру вихованця. Інноваційний противопаразитарное засіб серії «Платинум» підходить для профілактики здорових і лікування уражених тварин. Комбінований склад дозволяє знищити вошей, кліщів, екто- і ендопаразитів, шерстоедов і бліх всіх фаз розвитку.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування пипетка - 4 шт. упаковка - 10 шт.
 • Склад

  Хімічний склад

  Діючі речовини рідини:

  1. Івермектин - лікарський препарат, який вражає паразитів. Ivermectin робить згубний вплив на нематоди (клітини легенів і шлунково-кишкового тракту статевозрілих паразитів) і їх личинки. Ефект також поширюється на вошей, яйця оводів всіх видів, саркоптоідних кліщів і комах сімейства Hippoboscidae.

  2. Фіпроніл (fipronil) - синтетичний інсектицид, популярний компонент проти паразитарну продукції. Паралізує шкідників.

  В 1 мл крапель міститься 100 мг фіпронілу і 15 мг івермектіна. Останній компонент додатково провокує гальмування впливу гамма-аміномасляної кислоти на організми. Спровоковане посилення вироблення нейромедіатора призводить до швидкої загибелі паразитарних форм через нервовий паралічу.

  Висока ефективність інсектициду фіпронілу для позбавлення вихованців від кліщів або бліх полягає в масляних добавках (розчинниках). Краплі збираються в фолікулах вовняного покриву і поступово вивільняються.

  Важливо: при комбінуванні крапель зі сторонніми компонентами можливо тимчасове прояв підвищеної чутливості тварини в обробленому місці.

  Показати всі складові
 • Показання

  Особливості застосування

  Зовнішні краплі Vitomax «Платинум» ефективно захищають тварин від зараження:

  - ктеноцефалезнимі блохами;

  - кліщами роду Демодекс і Іксодес;

  - коростяних кліщів (панцирних, збудниками саркоптоза, нотоедроза).

  Ветеринари призначають препарат при нематодозах кишечника або для захисту від дирофіляріозу (зараження личинками сімейства Dirofilaria immitis L3 і L4 фаз).

  Тварина обробляється з урахуванням маси його тіла. Однією піпетки вистачає на дорослу особину вагою менше 4 кг.

  Ліки наносять в важкодоступні для кота ділянки шкіри: на холку і вздовж хребта. Одноразова обробка вихованця захищає його від паразитарних організмів протягом 1,5-2 місяців. Для профілактики краплі використовують кожні 60 днів. При демодекозі і зараженням коростою необхідно нанесення крапель 2-3 рази через кожні 8-10 діб.

  Комплекс Vitomax Platinum протипоказаний:

  - хворим котам і вихованцям з ослабленим або виснаженим організмом;

  - кошенятам віком до 12 тижнів;

  - вихованцям з алергією на компоненти ліків;

  - вагітним і кішкам під час лактозного вигодовування.

  Переваги «Вітомакс»:

  - ефективність;

  - швидкість дії;

  - простота і безпека використання;

  - краще співвідношення ціни і якості.

  Краплі упаковані в зручні ампули-крапельниці з полімерного матеріалу або флакони-піпетки об'ємом 0,5 мл (50 мг фіпронілу і 7,5 мг івермектіна). Для зручного транспортування ліки додатково упаковано в картонну коробку. На ній нанесена основна інформація про склад і дозуванні.

  Показати всі показання