Каталог

Капли на холку Vitomax gold для котов

 • Капли на холку Vitomax gold для котов
Стати партнером
Арт.: ВСКК-0500 Отримати прайс
 • Опис

  Котячі протипаразитні краплі - один з найефективніших репелентів для тварин. Препарат являє собою прозору маслянисту рідину, що містить фентіон і різні допоміжні речовини (гліцерин, пропіленгліколь, ізопропіловий спирт).

  Фентіон володіє широким фармакологічним спектром дії, тому відмінно справляється з будь-якими паразитами. Він блокує шкідливі ферменти, проникаючи в кров тварини. Комахи, насмоктавшись цієї крові, незабаром гинуть. Також вплив виявляється на личинок і німф паразитів.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування пипетка - 5 шт упаковка - 50 шт.
 • Склад

  1 мл препарату містить:

  - Діюча речовина - фентіон (60 мг);

  - допоміжні речовини: 1,2-пропіленгліколь, гліцерин, спирт ізопропіловий

  Показати всі складові
 • Показання

  Препарат призначають для лікування захворювань, викликаних:

  - кліщами;

  - блохами;

  - вошами;

  - волосоїдів.

  Засіб також допомагає при боротьбі з іншими ектопаразитами. Його можна використовувати для профілактики. Воно абсолютно не викликає звикання і швидко діє. Протягом 4 днів після нанесення краплі здатні відганяти навіть комарів.

  Як правильно застосовувати?

  Vitomax gold випускається в піпетках (0,5 мл). Одна така піпетка використовується за одну процедуру. Необхідно акуратно відрізати кінчик, після чого нанести засіб на холку вихованця уздовж хребта.

  Краплі швидко вбираються, не доставляючи дискомфорт тварині. Якщо ви вигулюєте кішку, виводити її на вулицю можна через чотири години після процедури. Але будьте обережні - гладити її не можна ще 3 дні. Намагайтеся не торкатися до ділянки, де було нанесено засіб.

  Сам препарат забезпечує надійний захист від перерахованих комах близько місяця. По закінченні цього терміну рекомендується повторна обробка.

  Протипоказання

  Краплі не можна використовувати, якщо:

  - кішка хворіє або виснажена після голодування / недоїдання (стосується тварин, які знаходяться на самовигуле);

  - вихованцеві менше 6 місяців;

  - вага тварини складає менше 2 кг;

  - кішка вагітна або годує;

  - є підвищена чутливість до фентіон.

  Також не можна застосовувати препарат занадто часто. Повторна процедура проводиться не раніше 3-4 тижнів. При неефективності препарату або виявленні непереносимості, слід звернутися до ветеринара - він призначить інший засіб.

  Застереження

  У чутливих кішок після обробки холки краплями можуть виникнути такі симптоми:

  - активне слиновиділення;

  - хвилювання;

  - неспокійний сон.

  Дані явища мимовільно проходять через короткий час. Якщо ж тварина залишається в неспокійному стані, покажіть його ветеринару.

  При індивідуальній непереносимості спостерігаються алергічні реакції. Вони проявляються почервонінням, висипами, свербінням. Якщо ви помітили, що кіт постійно свербить, необхідно почати симптоматичну терапію. Зазвичай для цього прописують атропіну сульфат.

  Проводячи процедуру, дотримуйтесь правил гігієни. Такі ліки вимагають обережного поводження - тривалий контакт зі шкірою людини небажаний. Після обробки тваринного ретельно вимийте руки з милом.

  Зберігання

  Упаковка містить 5 капсул, зберігати які рекомендується в оригінальній упаковці виробника. Бажано вибрати сухе місце, куди не проникає світло, а також не доберуться тварини і діти. Тримати поблизу продуктів харчування, корми для тварин забороняється.

  Показати всі показання