Каталог

Для зубов и костей собак с кальцием и фосфором

 • Для зубов и костей собак с кальцием и фосфором
 • Для зубов и костей собак с кальцием и фосфором
Стати партнером
Арт.: 200077 Отримати прайс
 • Опис

  Здорові зуби і кістки важливі не тільки для активних собак. При нестачі кальцію або фосфору в організмі вихованця відбуваються різні порушення, що супроводжуються дискомфортом, захворюваннями і травмами. На жаль, в повсякденній їжі собаки рідко отримують дані мінерали в достатній кількості, що обумовлює необхідність впровадження спеціальних харчових добавок. Вітамінно-мінеральний комплекс ТМ Vitomax "Для зубів і кісток собак з кальцієм і фосфором" дозволяє надати собаці всі необхідні речовини для правильної роботи зубів і кісток. Даний препарат може застосовуватися і як профілактичний, і як лікувальний засіб.

  Вітамінний комплекс ТМ Vitomax "Для зубів і кісток собак з кальцієм і фосфором" є високоенергетичним білковим продуктом, у виробництві якого використовуються рослинні екстракти. Даний продукт абсолютно натуральний, не містить штучних консервантів, смакових добавок і барвників. Продукт виготовлений з відбірної сировини вищої якості. При виробництві даної харчової добавки дотримується оптимальний баланс вітамінів і мінералів.

  Завдяки вмісту кальцію, фосфору і вітаміну D3, добавка є чудовим профілактичним засобом при порушенні фосфорно-кальцієвого обміну, захворюваннях кістково-хрящової системи у собак (рахіт, остеодистрофія, артроз). Стимулює організм цуценят в період зростання, особливо великих порід, у яких ріст м'язів може випереджати формування кісток і суглобів.

   Забезпечує потребу кальцію в період вагітності, лактації, лікування переломів і при фізичних навантаженнях.

   Науковий і практичний підхід до розробки вітамінного комплексу ТМ Vitomax "Для зубів і кісток собак з кальцієм і фосфором" дає чудовий результат і повністю відповідає фізіологічним потребам тварини. Завдяки натуральним інгредієнтам найвищої якості, собаки їдять його із задоволенням.

  Продукт повністю знежирений, тому не прогоркает і не окислюється.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування 240 гр. 120 таблеток 1000 гр. 500 таблеток 2000 гр. 1000 таблеток
 • Склад

  Основний склад:

  - Сирий протеїн 40%

  - Сирий жир 0,7-1,0%

  - Вологість 6,0-7,0%

  мінерали:

  - Кальцій 18% мг

  - Фосфор 9% мг

  - Цинк 1 мг

  - Магній 101мг

  вітаміни:

  - Вітамін Е 370мг

  - Вітамін С 770 мг

  - Вітамін В1 120 мкг

  - Вітамін В2 700 мкг

  - Вітамін В6 120 мкг

  - Вітамін РР 480 мкг

  - Вітамін D3 550МЕ

  - Ніацинамід 150 мг

  - Біотин 5000 мкг

  Показати всі складові
 • Показання

  Вітаміни ТМ Vitomax "Для зубів і кісток собак з кальцієм і фосфором" застосовуються для забезпечення оптимального рівня кальцію в організмі тварини, при переломах кісток, порушення фосфорно-кальцієвого обміну, з метою попередження або лікування артрозу, рахіту, остеодистрофії та інших подібних захворювань. У разі застосування продукту цуценятами - сприяє формуванню міцного скелета і зубів, здоровому розвитку організму в період годування і зростання.

  У виробництві даної харчової добавки застосовуються природні інгредієнти, які дозволяють надати собаці природні джерела кальцію і фосфору. Даний препарат прекрасно підходить як для профілактичного, так і для курсового годування

  Показати всі показання