Каталог

Витамины для шерсти котов с биотином

 • Витамины для шерсти котов с биотином
 • Витамины для шерсти котов с биотином
 • Витамины для шерсти котов с биотином
Стати партнером
Арт.: 200060 Отримати прайс
 • Опис

  Сечокам'яна хвороба - поширений недуга котів. Причиною розвитку захворювання може стати неактивний спосіб життя, надлишкова маса тварини, дефіцит мінералів і вітамінів. Для попередження виникнення складнощів і хвороби улюбленця доповніть його раціон високоенергетичним комплексом ТМ Vitomax, що містить вітамінно-мінеральний збалансований коктейль.

  Вітаміни для профілактики сечокам'яної хвороби у котів розроблені з урахуванням особливостей організму тварин. Їх склад підібраний фахівцями для покриття дефіциту корисних елементів в кормах.

  Урологічний фітокомплекс використовують в якості харчової добавки для котів різного віку.

  Показати весь опис
 • Фасовка

  Вид фасування 150 гр. - 300 таблеток, 500 гр. - 1000 таблеток
 • Склад

  У складі кошти відсутні штучні барвники, ароматизатори, консерванти. Повністю натуральне високоякісну сировину дає можливість виробляти продукт високого рівня, не здатний завдати шкоди тваринам.

  Продукт знежирений, завдяки чому не прогоркает і не схильний до окислення. Використовуйте його для додавання в їжу короткошерстих і довгошерстих тварин, ослаблених котів, вихованців, які страждають ламкістю шерсті, її випаданням, сверблячкою. Зручна фасування 300/1000 таблеток в упаковці робить продукт комфортним в застосуванні. Зберігайте в закритій тарі.

  Показати всі складові
 • Показання

  Даний вітамінний препарат підходить для щоденного застосування. Його додають в корм котів в розрахунку 1 таблетка на 1 кг ваги тварини. Вагітним, годуючим, ослабленим вихованцям дозу слід збільшити вдвічі.

  Результат застосування вітамінів помітний зовні:

  - густа блискуча шерсть;

  - зниження кількості випадних шерстинок;

  - відсутність свербіння, лупи.

  Красива шерсть - наочний показник здоров'я тварини. Препарат містить в складі всі необхідні для гармонійного розвитку організму вихованця компоненти - біотин, вітаміни групи В, екстракт підмаренника, корінь лопуха. Збагачений цими інгредієнтами щоденний раціон тварин повністю покриває дефіцит вітамінів і мінералів в організмі.

  Показати всі показання