Каталог

Про компанію

Vitomax подбає про ваших вихованців

Бренд Vitomax створений молодий і амбітною компанією з України, що працює в категорії Зоотовари. Фірма випускає якісну продукцію для підтримки здоров'я домашніх тварин. Виробничі потужності підприємства розташовані в місті Харкові, що робить товари доступними для українців.

О компании Vitomax
О компании Vitomax

Що пропонує «Vitomax»?

Компанія надає господарям вихованців все необхідне для всебічної турботи про здоров'я і благополуччя улюбленців:

· Засоби проти паразитів;
· Вітаміни;
· Мінеральні комплекси;
· Препарати для профілактики хвороб;
· Противоаллергенние кошти;
· Продукти для стимуляції і зміцнення імунітету;
· Фіто-комплекси для нормалізації роботи біологічних систем організму.

Продукти виготовляються з натуральних інгредієнтів. Фахівці застосовують інноваційні методики, що дозволяють зберегти в препаратах максимум поживних і корисних речовин. Тому кошти «Вітомакс» зроблять кістки і зуби вашого вихованця міцними, шерсть красивою і блискучою, а шкіру здоровою.

Вітаміни виготовлені за формулою, розробленою командою ветеринарів з Європи (включаючи фахівців з Швейцарії). Для зручності і цілеспрямованого дії препарати розділені на серії для здорових і кастрованих / стерилізованих тварин. Також передбачена класифікація за віком і вагою.

Крім оздоровчої продукції компанія Vitomax займається виробництвом ефективних засобів захисту тварин (нашийників, спреїв і крапель проти кровосисних паразитів) і косметики.

Переваги ТМ Vitomax

Мета нашої компанії - зробити турботу про ваших «маленьких друзів» простіше і безпечніше. Тому продукція виготовляється на перевіреному сучасному обладнанні з застосуванням передових технологій, дотриманням санітарних норм і правил техніки безпеки.

До інших переваг продукції Vitomax можна віднести:

· Герметичну упаковку, яка виключає ризик пошкодження при транспортуванні;
· Використання сертифікованих компонентів;
· Ретельний контроль кожного етапу виробництва розробниками бренду;
· Аналіз готових продуктів незалежними міжнародними лабораторіями;
· Оцінка лікувальної спрямованості препаратів.

«Вітомакс» постійно розширює асортимент, удосконалюючи способи і технології виробництва. Ми піклуємося про ваших вихованців, як ви самі!

О компании Vitomax