Каталог

Vitomax спрей протипаразитарний для котів

  • Vitomax спрей протипаразитарний для котів
Стати партнером
Арт.: 500300 Отримати прайс
  • Опис

    Профілактика і лікування котів при ектопаразитозах спричинюваних ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), іксодовими та паразитоформними кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) і вошами, малофагами на імагінальній та личинковій стадіях розвитку.
    Показати весь опис
  • Фасовка

    Вид фасування 100 мл
  • Склад

    100 мл препарату містить діючу речовину:
    пропоксур – 300 мг.
    Допоміжні речовини: ефірна олія цитронели, ефірна олія лимону, пропіленгліколь-400, гліцерин, спирт ізопропіловий.
    Показати всі складові
  • Показання

    Дозування
    Перед застосуванням балон струшують і, натискуючи на розпилювальну головку балона, направляють струмінь спрею з відстані 10-20 см на тулуб тварини проти росту шерсті протягом декількох секунд, зволожуючи шерсть і шкіру. Прикриваючи очі тварини, обробляють вушні раковини і грудину, кінчиками пальців препарат наносять навколо очей і носу, далі обробляють шию, кінцівки, живіт і хвіст.
    Обробку тварин проводять на відкритому просторі або у добре вентильованих приміщеннях. Для попередження злизування препарату щелепи тварин фіксують петлею або на шию вдягають «захисний комірець».
    Повторні обробки проводять за показами , але не частіше 1-2 разів на тиждень.
    Протипоказання
    Не застосовувати тваринам віком молодше 6 тижнів. Не застосовувати старим, хворим і виснаженим тваринам, тваринам із підвищеною чутливістю до пропоксуру.
    Не рекомендується використовувати самкам під час вагітності та лактації.
    Зберігання
    Зберігати препарат окремо від харчових продуктів та кормів, в сухому, недоступному для дітей та тварин місці при температури від 0 до 25 оС.
    Показати всі показання